Nr katalogowy: 414

Henryk BERLEWI (1894-1967)

Nr katalogowy: 414

Plakat wystawy retrospektywnej Henryka Berlewiego „Retrospektive Ausstellung von 1908 bis heute”, Institut Français, Berlin X-XI

typografia, cynkotypia barwna, papier; 61,5 x 50 cm;
sygnowany i datowany ("Akt" wewnątrz kompozycji): H. BERLEWI • 1922;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł