Nr katalogowy: 842

E. HIHLIK

Nr katalogowy: 842

Sarah Siddons wg Thomasa Gainsborough, XX w. - miniatura

gwasz, kość; 5,5 x 4,5 cm (w świetle owalnej mosiężnej ramki);
sygn. l. d.: E.HIHLIK;