Nr katalogowy: 803

NORBLIN

Nr katalogowy: 803

Patera art déco, 2 poł. lat 30. XX w.

biały metal; 6 x 24 x 20,5 cm;
sygn. na spodzie: Norblin i S-ka / GALW. / WARSZAWA / 2968;