Nr katalogowy: 701

Bracia HENNBERG

Nr katalogowy: 701

Talerzyk z Oficerskiego Domu Wypoczynkowego "Jurata" należącego do Marynarki Wojennej II RP, lata 30. XX w.

plater; 1,5 x 12 x 12 cm;
sygn. na spodzie: B. HENNEBARG / WARSZAWA;