Nr katalogowy: 613

MIŚNIA, CHURFÜRSTLICHE PORZELLAN FABRIQUE

Nr katalogowy: 613

Talerz z dekoracją kwiatową i reliefem

porcelana, farby naszkliwne złocenia; lekkie przetarcia złoceń;
wys. 3cm, średn. 24.2 cm; sygn. kobaltem podszkl.: skrzyżowane miecze z gwiazdką