Nr katalogowy: 334

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 334

Wprowadzenie Najświętszej Marii Panny do Świątyni

olej, płótno naklejone na tekturę; 40,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
tytuł cyrylicą u góry;