Nr katalogowy: 327

Małgorzata GONSIOR

Nr katalogowy: 327

Ucho igielne

olej, płótno; 73 x 53,5 cm;
sygn. na odwrocie: GONSIOR MAŁGORZATA - "UCHO IGIELNE";