Nr katalogowy: 324

Teresa STARZEC (ur. 1952)

Nr katalogowy: 324

Pejzaż, 1995

olej, płótno naklejone na deskę; 20,3 x 25,2 cm;
sygn. i dat. i opisane na odwrocie: TERESA STARZEC / PEJZAŻ 1995.