Nr katalogowy: 322

Anatolij Nikiforovich FOMIN (ur. 1925)

Nr katalogowy: 322

Zachód słońca

olej, karton?; 35 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na odwrocie cyrylicą: A. N. Fomin;