Nr katalogowy: 318

DON SOLO

Nr katalogowy: 318

Motyw z Kazimierza, 1989

akwarela, papier; 37 x 24,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i opisany l. d.: Don Solo 89. / KAZIMIERZ;