Nr katalogowy: 138

Aleksander SOŁTAN (1903-1994)

Nr katalogowy: 138

Martwa natura z kwiatami w wazonie

olej, tektura; 92 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: ASołtan / 1948 r.