Nr katalogowy: 131

Malarz nieokreślony, XlX w.

Nr katalogowy: 131

Odpoczynek Świętej Rodziny podczas ucieczki z Egiptu

olej, płótno dublowane; 65 x 91 cm;
nie sygn.