Nr katalogowy: 120

Artysta nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 120

Grajek, lata 20. - 30. XX w.

drzeworyt, papier; 14,5 x 21 cm (obraz), 21,5 x 31 cm (arkusz);
sygn. p. d. (nieczytelna)