Nr katalogowy: 118

Edme BOVINET (1767-1832) wg Bernard Edouard SWEBACH (1800-1870)

Nr katalogowy: 118

Napoleon wizytujący wojska pod Tylżą w 1807; poł. XIX w.

akwaforta, miedzioryt, papier; 39 x 57 cm (w świetle oprawy);
praca oprawiona.