Nr katalogowy: 918

Nr katalogowy: 918

Serwantka w stylu Ludwik Filip

fornirowana wzorzystym orzechem; 177,5 x 106 x 48 cm.
Europa Zachodnia, 2 poł. XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 600 zł