Nr katalogowy: 712

Puiforcat (czynni od 1820)

Nr katalogowy: 712

Komplet do kawy i herbaty

srebro próby 1 (950) częściowo złocone cechowane; iworyna;
waga 2900 g. Paryż, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł