Nr katalogowy: 1112

Henryk SIENKIEWICZ(1846-1916) Jan STYKA (1858-1925)

Nr katalogowy: 1112

Quo Vadis

Ernest Flammarion, Illustriations de JAN STYKA, Gravure de G.LEMOINE, Paris [1900];
33 x 27 cm; oprawa półskórek z epoki.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł