Nr katalogowy: 506

Ryszard VICHTOVSKI, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 506

Stwór

ceramika; wys. 19 cm;
sygn. na spodzie: R. Vichtovski.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł