Nr katalogowy: 422

Eugeniusz OCHONKO (ur. 1964)

Nr katalogowy: 422

Mar de las Calmas II, 2019

akryl, płatki złota, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. O [znak artysty] 2019.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł