Nr katalogowy: 415

ELISABETH RONGET (1893-1962)

Nr katalogowy: 415

Kwiaty w wazonie [kubistyczne]

olej, płótno; 41,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: Ronget.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł