Nr katalogowy: 407

Stanisław IBEK (1915-1976)

Nr katalogowy: 407

Wybrzeże, 1957

olej, tektura; 58 x 41,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: IBEK STANISŁAW / 1957;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł