Nr katalogowy: 367

Maciej ŚWIESZEWSKI (ur. 1950)

Nr katalogowy: 367

Kompozycja, 2015

akwarela, papier; 90 x 59 cm (w świetle passe-partout);
sygn. dat. p. d.: M. Świeszewski / 2015 (pisak).
estymacja: 6 000 - 8 000 zł