Nr katalogowy: 340

Bartek BUCZEK (ur. 1987)

Nr katalogowy: 340

Jaskółczy niepokój, 2010

olej, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. na odwrocie, na krośnie malarskim: BARTEK BUCZEK 2010.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł