Nr katalogowy: 316

Jan KOBER (1890-?)

Nr katalogowy: 316

Kompozycja plastyczna III, 1965

olej, technika własna, deska; 44 x 62 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: J. Kober - 1965.;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł