Edward DWURNIK (1943-2018)
Nr katalogowy: 303
Cieliste Tulipany, 2016
akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2016 / E. DWURNIK;
estymacja: 38 000 - 46 000 zł
estymacja: 38 000 - 46 000 zł