Nr katalogowy: 301

TCHÓRZEWSKI JERZY (1928 - 1999)

Nr katalogowy: 301

Mocne światła, 1982

akryl, olej, płótno; 41 x 27,5 cm;
sygn. p.d.: J. Tchórzewski 82
estymacja: 32 000 - 38 000 zł
Cena oferowana 29 000 zł