12 maja 2021

Aukcja: 12 maja, godz. 18.00

Wystawa przedaukcyjna: 6 - 12 maja.

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Kontakt w sprawie zleceń poaukcyjnych:

Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI
Prowizja aukcyjna (opłata doliczana do kwoty spod młotka) wynosi 20%

Firma CARTIER (od poł. XIX w.)

97
Zegarek naręczny, damski, kwarcowy, w firmowym etui stal nierdzewna, szkło; średnica koperty z koronką 3,3 cm, z uszkami 3,4 cm; w koronce szafir naturalny, szlif kaboszon (uszkodzony); pasek skórzany;
estymacja: 4 000 - 4 500 zł

98
Zegarek naręczny, męski, z naciągiem automatycznym, model TANK DIVAN, w firmowym etui stal nierdzewna; szkło; w koronce naturalny szafir okrągły, fasetowany; koperta 3 x 4,8 cm; pasek skórzany; etui z czerwonej skóry, biały atłas, biała skórka,
estymacja: 11 000 - 14 000 zł

Tomasz STANGRECKI

99
Komplet: Aborygen srebro cechowane pr. 925, waga 170 g;
sygnowany;
estymacja: 2 900 - 3 700 zł

Tomasz STANGRECKI

100
Bransolety potrójne srebro cechowane pr. 925, waga 82 g;
sygnowane;
estymacja: 1 300 - 1 600 zł