Nr katalogowy: 88

Firma OMEGA (zał. 1848, nazwa od 1894)

Nr katalogowy: 88

Zegarek naręczny, męski, z naciągiem automatycznym

stal; metal złocony; szkło; pasek skórzany; średnica koperty z koronką 3,7 cm, z uszkami 4,1 cm.
Szwajcaria, 2 poł. XX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł