Nr katalogowy: 518

HELENA GAŁKOWSKA, STEFAN GAŁKOWSKI

Nr katalogowy: 518

Kilim "Troski króla", lata 50. XX w.

wełna (kolorystyka: beże, brązy, czerń; frędzle); 260 x 160 cm;
stan zachowania: ślady naprawy tkaniny, tkanina do konserwacji, liczne przetarcia.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena oferowana 800 zł