Nr katalogowy: 509

Stanisław ZAGAJEWSKI (1927-2008)

Nr katalogowy: 509

Ptak, lata 70. XX w.

glina czerwona, wypalana; wys. 24 cm;
sygn. na podstawie: ZS (monogram wiązany).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł