Nr katalogowy: 430

CHROMY BRONISŁAW (1925-2017)

Nr katalogowy: 430

Ryba, 1987

technika własna (litografia); papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Bronisław Chromy / 1987
estymacja: 1 500 - 2 000 zł
Cena oferowana 1 000 zł