Nr katalogowy: 418

Wiktor GÓRKA (1922-2004)

Nr katalogowy: 418

Wierzby, 1984

pastel, papier; 39 x 50 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: W. Górka / 84 / ŁOMIANKI.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł