Nr katalogowy: 306

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 306

Grób Powstańca, z cyklu: Podróże autostopem, 1980

olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1980 / E. DWURNIK;
estymacja: 45 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 32 000 zł