Nr katalogowy: 906

Nr katalogowy: 906

Szafka pomocnicza kredensu w stylu polskiego art déco

fornirowana orzechem; 97,5 x 116,2 x 47 cm;
Polska, lata 20. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł