Nr katalogowy: 903

Nr katalogowy: 903

Komoda w stylu francuskiego art déco

fornirowana orzechem, z dębowymi elementami; 80 x 79,5 x 42,5 cm;
Europa Zachodnia, około połowy XX w.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł