Nr katalogowy: 845

Nr katalogowy: 845

Lustro ścienne

tafla lustrzana, drewno złocone, snycerka; 114 x 71 cm (całość);
Europa Środkowa, XIX/XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł