Nr katalogowy: 836

Nr katalogowy: 836

Żardiniera intarsjowana

drewno, intarsje, metal, brąz; wys. 19,5 cm; szer. 37 cm; głęb. 26 cm.
Europa Zachodnia, Francja?, koniec XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł