Nr katalogowy: 833

Henry CAHIEUX (1825-1854) Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892)

Nr katalogowy: 833

Kandelabr 6-ramienny, w stylu II Cesarstwa

brąz, odlew cyzelowany, patynowany i złocony, marblit; wys. 84 cm;
Francja, Paryż, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena oferowana 11 000 zł