Nr katalogowy: 827

Nr katalogowy: 827

Ikona - medalion: Zaśnięcie Matki Boskiej

porcelana, farby naszkliwne, oprawa - mosiądz; 5 x 4 cm (owal).
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł