Nr katalogowy: 716

Nr katalogowy: 716

Kielich mszalny neobarokowy

srebro częściowo złocone; wys. 25,8 cm; waga 483 g.
Europa Zachodnia, ok. poł. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 5 000 zł