Nr katalogowy: 112

Nr katalogowy: 112

Pomniki Krakowa Maksymiliana i Stanisława Cerchów

Kraków-Warszawa 1904. Z tekstem Feliksa Kopery; T. 1-3. Druk. W. L. Anczyca i Sp.;
oprawa półpłótno z epoki, 41 x 32 cm, złocona tytulatura na grzbietach.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł