Nr katalogowy: 107

Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1841-1905) - przypisywany

Nr katalogowy: 107

Scena historyczna z okresu wojny polsko- szwedzkiej, 1870

olej, płótno dublowane; 62,7 x 77 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim papierowa nalepka z opisem obrazu
estymacja: 20 000 - 25 000 zł