Nr katalogowy: 104

Malarz nieokreślony, łemkowski (?), XIX w.

Nr katalogowy: 104

Ikona czteropolowa

olej, płótno naklejone na płytę; 52 x 110 cm;
obraz przed konserwacją (liczne ubytki malatury).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł