Nr katalogowy: 88

Rudolf Rudolfovich FRENTZ (1888-1956)

Nr katalogowy: 88

Zakup konia, 1927

olej, sklejka, 58 x 72 cm;
sygn. i dat. l. d.: R. Frenc 1927 (cyrylicą);
estymacja: 15 000 - 18 000 zł
Cena sprzedaży 15 000 zł