Nr katalogowy: 83

Alfred JENSEN (1859-1935)

Nr katalogowy: 83

Statek wpływający do portu w Helsingor, 1907

olej, płótno; 56 x 86 cm;
sygn. i dat. l. d.: Alfred Jensen Prof. 1907.
estymacja: 24 000 - 28 000 zł
Cena oferowana 23 000 zł