Nr katalogowy: 80

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 80

Strumień

olej, tektura; 22 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł