Nr katalogowy: 71

Iwan TRUSZ (1869-1940)

Nr katalogowy: 71

Pejzaż ze stogiem

olej, tektura; 26 x 33 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena oferowana 7 200 zł