Nr katalogowy: 53

Jerzy René GROSZANG (1929-2004)

Nr katalogowy: 53

Pejzaż z rozlewiskiem

akwarela, gwasz, papier żeberkowy; 26 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Groszang
estymacja: 3 200 - 3 800 zł