Nr katalogowy: 48

Zenon KONONOWICZ (1903-1971)

Nr katalogowy: 48

W parku

olej, płótno, 46 x 62 cm;
sygn. p. d.: Bosy
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł