Nr katalogowy: 44

Stanisław PIZL (1896-1968)

Nr katalogowy: 44

Pejzaż z wierzbami

olej, sklejka; 27 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Pizl
estymacja: 1 200 - 1 400 zł